Koszyk: 

Pusty

Razem: 0,00 zł

O nas

Duża Szafa to sklep internetowy z odzieżą xxl do rozmiaru 64, dla Pań o pełnych kształtach i nietypowej sylwetce.

Zainspirowały nas komentarze kobiet. Takich jak Wy i takich jak my. Zawiedzionych, zdruzgotanych, które przeglądając ofertę tradycyjnych sklepów, szczerze mogą powiedzieć ja nie mam co na siebie włożyć! Najwyższy czas, aby rozmiar xxl przestał być problemem!

Pewnie jeszcze tego nie wiesz, ale gdyby Marylin Monroe urodziła się w dzisiejszych czasach, nosiłaby plus size. Zrozumieliśmy, że miarą kobiety, nie jest to ile kilogramów waży, ale jak te kilogramy nosi. Pora, abyś zrozumiała to także Ty i zaczęła prezentować swoje ponętne ciało z dumą, zachwytem i zmysłowością. Najwyższy czas wyjść z niemodnych, workowatych ubrań i zacząć podkreślać swoje największe atuty. Tak, atuty! Uwierz, że nawet z sylwetką w rozmiarze xxl, posiadasz ich całe mnóstwo.

Kiedy już to zrozumiesz, spotkasz się z smutną rzeczywistością. Jest bardzo niewiele sklepów, które Twoje potrzeby dostrzegają. Właśnie dlatego w 2012 roku otworzyliśmy Dużą Szafę. Otworzyliśmy, na duże rozmiary kobiecych ubrań, różne typy sylwetek, a zarazem na wszystkie ich niespełnione dotychczas modowe pragnienia. Dość ograniczania kobiet o pełnych kształtach. Dość godzenia się na ubrania pod tytułem byle pasowało. Wszystkie mamy takie samo prawo wyglądać modnie, przebierać w rozmiarach i fasonach szukając tych, w których wyglądamy i czujemy się piękne. Sklep internetowy powstał po to, aby Ci to ułatwić. Wszystkie produkty mierzone są bardzo dokładnie, abyś nie wychodząc z domu, mogła znaleźć pasujące na Ciebie ubranie. Możesz oczywiście odwiedzić nas również w siedzibie, w okolicach Krakowa.

Duża Szafa to miejsce, gdzie możesz poczuć się w pełni akceptowana. Twój duży rozmiar nie jest dla nas problemem lecz wyzwaniem. Dlatego chcemy budować jej asortyment razem z Tobą. Czekamy na Wasze zapytania, komentarze, propozycje, opinie. Nie wiesz co pasuje do Twojego typu figury? Marzysz o sukience, bluzce, spodniach, których nikt nie oferuje w Twoim rozmiarze? A może, masz dla nas jakieś modowe wyzwanie? Czekamy. Duża Szafa – dla Was zawsze - ma swoje drzwi otwarte!

Śledź nas na facebooku, a wkrótce również na blogu. Codziennie świeża dawka porad, jak zachwycać w rozmiarze xxl!

Zapraszamy do naszego salonu odzieżowego codziennie 9 - 17 oraz w soboty 9 - 13:

Duża Szafa
ul. Wyki 4
32-065 Krzeszowice
tel: 730 748 856

Zespół Duża Szafa